W niedzielę 7 maja 2023 roku o godzinie 17.00 (po Mszy Świętej wieczornej) zapraszamy do naszego Kościoła Parafialnego na koncert „Ave Maria przez wieki”.

Prezentuje on jedne z najpiękniejszych utworów z gatunku muzyki sakralnej poświęcone kultowi Matki Bożej, składanych w hołdzie przez najwybitniejszych kompozytorów, będących niejako „reprezentantami” swoich epok m.in: P. Tosti, J.S. Bach /Ch. Gounod, G. Donizetti, F. Schubert, L. Różycki.
Wystąpią:
Magdalena Sowa-Zyzańska – sopran
Joanna Błażej-Łukasik – fortepian
Organizatorem koncertu jest Polska Fundacja Kultury i Rozwoju oraz Parafia pw. Świętej Trójcy w Iwanowicach, a wydarzenie jest współfinansowane ze środków Starostwa Powiatowego w Krakowie.
Serdecznie zapraszamy.