7 stycznia – w Uroczystość Objawienia Pańskiego – po Mszy Świętej o godzinie 1600 w naszym parafialnym kościele miał miejsce noworoczny koncert Reprezentacyjnej Orkiestry Tempo Iwanowice. Składał się on z trzech części.
Jako pierwsi zaprezentowali się najmłodsi członkowie orkiestry, którzy wykonali cztery popularne kolędy. Ich występ spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem.

Potem usłyszeliśmy – już w wykonaniu całej orkiestry – kolędy i pastorałki, a wśród nich m.in.: „Bóg się rodzi”, „Północ już była”, „Nad Betlejem w ciemną noc”.
W trzeciej, a zarazem ostatniej części koncertu, muzycy pod dyrygenturą pana Piotra Święchowicza zaprezentowali licznie przybyłym słuchaczom „wiązankę” wpadających w ucho utworów: „Jingle Bells”, „Concerto d’amore”, „New York, New York”, „Heal the World” czy też „Kleine Ungarische Rhapsodie.”