6 stycznia – w Uroczystość Objawienia Pańskiego po Mszy Świętej o godzinie 1600  w naszym parafialnym kościele miał miejsce noworoczny koncert Reprezentacyjnej Orkiestry Tempo Iwanowice.

Składał się on z dwóch części. Na początku usłyszeliśmy piękne kolędy i pastorałki takie jak: „Gdy się Crystus rodzi”, „Dzisiaj w Betlejem”, ‘Triumfy Króla’ czy „Bóg się rodzi”. W drugiej części koncertu, muzycy pod dyrygenturą pani Izabeli Wojcierowskiej zaprezentowali licznie przybyłym słuchaczom „wiązankę” wpadających w ucho utworów: „Frozen”, „Marys Boy child’”, Feliz Navidat”.