13 października b.r. po raz czwarty w naszej parafii (tym razem przy szkole w Poskwitowie) miała miejsce akcja sadzenia żonkili. Uczestniczyli w niej wolontariusze Szkolnego Koła Caritas , przedstawiciele Hospicjum w Miechowie: siostra Alicja wraz z panią Ewą Wojciechowicz oraz Ks. Proboszcz Ryszard Suchanowski. Najpierw wolontariusze przygotowali teren pod żonkile a później po przemówieniu p. Ewy przystąpili do sadzenia cebulek, które wzejdą wiosną i będą rozdawane za datki na rzecz Hospicjum. Za ofiarowane sadzonki składamy serdeczne podziękowanie Pani Celinie Wykurz. W sumie zasadziliśmy 100 sztuk cebulek.