21 września b.r. w budynku remizy OSP odbyło się już po raz trzeci wyjątkowe spotkanie zorganizowane przez Szkolne Koło Caritas w Poskwitowie. Przybyli na nie nasi seniorzy oraz zaproszeni goście, aby spędzić ze sobą parę miłych godzin. Ten wspólny czas umilały występy chórów Primavera i Primavera Plus. Oczywiście nie zabrakło również wspólnej zabawy ze śpiewem - karaoke z dawnych lat poprowadził p. Maciej Jagiełka. Natomiast koncert kapeli Serenada z Michałowic poderwał licznych do tańca.

Ciepłe słowa do wszystkich obecnych skierowali: Ks. Proboszcz Ryszard Suchanowski, p. Anna Rerak, p.Michał Znamirowski. Przez całe spotkanie wolontariusze dbali o to, aby gościom nie zabrakło ciepłych napojów i słodkiego poczęstunku. Całe spotkanie było doskonałą okazją do międzypokoleniowej integracji.

Dzień Seniora mógł odbyć się dzięki pomocy i wsparciu wielu osób:

p. Michała Znamirowskiego, p. Anny Rerak, p. Piotra Szlachty, p. Kariny Znamirowskiej, p. Michała Znamirowskiego jra, ks. Dominika Kostona, p. Macieja Jagiełki, p. Jolanty Zębali, p. Urszuli Kubik, OSP w Poskwitowie, Kapeli Serenada, p. Agnieszki Murawskiej, p. Sylwii Ziarko, p. Moniki Gracy, p. Renaty Małek, p. Elżbiety Musiałek, p. Ewy Małek, p. Andrzeja Bąka oraz wolontariuszy SKC . Za wszelką pomoc wszystkim bardzo serdecznie dziękujemy!!!

1`