6 stycznia – w Uroczystość Objawienia Pańskiego – po Mszy Świętej o godzinie 1600 w naszym parafialnym kościele miał miejsce noworoczny koncert Reprezentacyjnej Orkiestry Tempo Iwanowice. Składał się on z dwóch części.Na początku usłyszeliśmy piękne kolędy i pastorałki takie jak: „Gdy śliczna Panna”, „Bóg się rodzi”, „Pójdźmy wszyscy do stajenki” czy też „Cicha noc”.
W drugiej części koncertu, muzycy pod dyrygenturą pana Piotra Święchowicza zaprezentowali licznie przybyłym słuchaczom „wiązankę” wpadających w ucho utworów: „Romanze”, „Abba Gold”, The second Waltz”, „La Paloma” czy też Marsz „Intrada”.