Pragnniemy przypomnieć, że musimy stosować się do przepisów prawa państwowego w liczbie uczestników liturgii – do 20 osób.
Zachęcamy również, żeby łączyć się przez środki masowego przekazu z tymi którzy sprawują Liturgie.

WIELKI CZWARTEK – Pamiątka ustanowienia Sakramentów: Eucharystii i Kapłaństwa.
O godzinie 1800 rozpoczniemy uroczystą Mszę Wieczerzy Pańskiej.
Nie przeniesiemy Pana Jezusa do „Ciemnicy”, ale pozostaje w Tabernakulum.
Adoracja do godziny 2100.

WIELKI PIĄTEK – Dzień Męki i Śmierci Jezusa Chrystusa.
O godzinie 1600 rozpoczniemy Liturgię Męki Pańskiej.
Najpierw Droga Krzyżowa, później Liturgia Słowa Bożego, Adoracja Krzyża i Komunia Święta.
Następnie przeniesienie Pana Jezusa do Grobu.
Adoracja do godziny 2400.

WIELKA SOBOTA – Dzień oczekiwania na Zmartwychwstanie.
Poświęcenie pokarmów odbędzie się od godziny 900 do godziny 1200, co pół godziny, wokół kościoła (nie wewnątrz).
O godzinie 1900 rozpoczniemy Wigilię Paschalną – Uroczystą Mszę Świętą, która zapoczątkuje celebrację Zmartwychwstania.

WIELKA NIEDZIELA – DZIEŃ ZMARTWYCHWSTANIA CHRYSTUSA.
Rezurekcja o godzinie 600 (nie będzie procescji rezurekcyjnej).
Następne Msze Święte odbędą się o 800, 1000,1200. Nie ma Mszy Świętej o godzinie 1600.