Po raz kolejny nasza parafia gościła uczestników Pieszej Pielgrzymki Krakowskiej na Jasna Górę. Pątnicy (około 700 osób) przybyli do nas 7 sierpnia z Mszany Dolnej, Myślenic, Gdowa, Niepołomic . Nasi parafianie z serdecznością i gościnnością przyjęli utrudzonych drogą i deszczem pielgrzymów. Około godziny 21 zgromadzili się oni w naszym kościele na wieczornej adoracji. Nazajutrz, po porannej Eucharystii i śniadaniu, pielgrzymi wyruszyli w dalszą drogę. Żegnając się, wyrażali ogromną wdzięczność za przyjęcie i zapewniali o modlitwie w intencji naszej parafii.