27 września b.r. przy Szkole w Poskwitowie, koło Kościoła w Iwanowicach oraz przy Ośrodku Zdrowia (już po raz ósmy w naszej parafii) miała miejsce akcja sadzenia żonkili. Uczestniczyli w niej wolontariusze Szkolnego Koła Caritas pod kierunkiem p. Renaty Jagiełki, przedstawiciele Hospicjum w Miechowie: siostra Benedykta, pani Ewa Wojciechowicz, Ks. Proboszcz, p.dyr. Anna Rerak, p.dyr. Dorota Dryja-Zębala. Najpierw wolontariusze przygotowali teren pod żonkile a później po przemówieniu p. Ewy przystąpili do sadzenia cebulek, które wzejdą wiosną i będą rozdawane za datki na rzecz Hospicjum. W sumie zasadziliśmy 150 cebulek za które serdecznie dziękujemy pani Celinie Wykurz.